Fundacja Happy Kids poszukuje Rodziny Zastępczej w powiecie wieruszowskim!

?❤️ Fundacja Happy Kids poszukuje osób gotowych otworzyć swoje serca i stworzyć domy pełne miłości dla dzieci potrzebujących wsparcia!

Od 22 lat działamy, przywracając dzieciom wiarę w dorosłego człowieka. Obecnie prowadzimy 18 Rodzinnych Domów Dziecka, dążąc do tego, by każde dziecko miało szansę na prawdziwą Rodzinę.

W Fundacji Happy Kids tworzymy Domy, w których opiekunowie zapewniają dzieciom pełną opiekę i wsparcie. W każdym naszym Domu schronienie znajduje 8 dzieci, a opiekę nad nimi sprawują dwie osoby - dyrektor i opiekun/wychowawca. Każdy nasz Dom otrzymuje wsparcie fundacji oraz współpracujących z nami Psychologów.

Może to być również Twoja rodzinna historia! Bez względu na to, czy jesteś w związku małżeńskim czy jesteś singlem, zapraszamy Cię do wspólnego tworzenia prawdziwej rodziny z dziećmi Fundacji Happy Kids. Zamieszkaj w naszym fundacyjnym domu w powiecie wieruszowskim ❤️❤️

Jeśli jesteś gotowa/gotowy podzielić się swoim sercem, aby dać dzieciom szansę na lepsze jutro, nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami i dołącz do naszej wielkiej rodziny Happy Kids. Razem możemy zmieniać świat!

Pomóż nam dotrzeć do innych, przekazując tę informację dalej! ???

Jeśli zainteresowała Cię nasza inicjatywa, napisz do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

#FundacjaHappyKids #RodzinaZastępcza #DajSzansęDzieciom #RazemMożemyWięcej #MiłośćDlaDzieci

grupa 14 osób pracujących w Fundacji Happy Kids, osoby się uśmiechają, u dołu napis Zostan częścią Fundacji Happy Kids