Wieruszów, 20.06.2024 r.

PCPR271.8.2024

Zapytanie o cenę

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieruszowie w związku z realizacją projektu ,,Centrum Usług Środowiskowych – „Razem łatwiej II”” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, zwraca się z zapytaniem o cenę wykonania i dostarczenia do siedziby Centrum, tj. ul. Ludwika Waryńskiego 15, 98-400 Wieruszów, 100 szt. plakatów o  parametrach: format A3 (arkusz o wymiarach 297x420 mm, w orientacji poziomej), kolor, wydruk jednostronny, papier połysk oraz 500 szt. ulotek w formacie A5, kolor, wydruk dwustronny, papier połysk.

Projekt plakatu oraz ulotek zobowiązany będzie przygotować Wykonawca i przekazać do zatwierdzenia Zamawiającemu. Na realizację zamówienia wykonawca będzie miał 14 dni od dnia złożenia zamówienia.

W załączeniu wzór formularza ofertowego, na którym należy złożyć ofertę.

zapytanie ofertowe

oświadczenie

formularz ofertowy

Oferty należy składać do 05.07.2024r. na adres:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. Ludwika Waryńskiego 15

98-400 Wieruszów

lub drogą e-mailową na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferty, które wpłyną do Centrum po wskazanym terminie lub nie zostaną złożone na formularzu ofertowym stanowiącym załącznik do niniejszego zapytania nie będą rozpatrywane.

                                                                                                       

Z poważaniem

Kierownik PCPR w Wieruszowie

Elżbieta Ochocka